ОПЛАТА

1. ПЕРЕДПЛАТА
Передплата через платіжний сервіс WayForPay, куди покупець перенаправляється автоматично після оформлення замовлення. На сторінці оплати доступні варіанти перерахування коштів – Visa/Mastercard, Приват24, ApplePay, GooglePay та інші.

2. ПІСЛЯПЛАТА
Післяплата, тобто оплата при отриманні товару. При доставці Новою Поштою, за переказ коштів у магазин стягується додаткова оплата в розмірі 2% + 20 грн. При доставці Justin 2%+15 грн. Укрпошта – 10 грн. Уникнути цих витрат можна, оплативши товар відразу при оформленні замовлення (передплата). При самовивозі у Львові можна розрахуватися готівкою при отриманні товару.

ДОСТАВКА
1. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою, Justin або Укрпоштою, вартість доставки – за тарифами перевізників. Нова Пошта ввела обов”язкове пакування у коробки, що додає до вартості посилки 8-15 грн. Відвантажуємо товар у день замовлення, термін доставки зазвичай становить 1-3 дні.

2. Самовивіз у Львові – Сихів, пр. Червоної Калини, 103 (Санта-Барбара).

ПОВЕРНЕННЯ
У випадку повернення товару ми керуємося ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів». Покупець має право на повернення товару протягом 14 днів з дня отримання, з поверненням коштів, якщо товар має заводський вигляд. Доставку при поверненні товару оплачує продавець (магазин efa.com.ua).

Також покупець має право повернути товар за рахунок магазину з поверненням коштів, якщо він не відповідає замовленню, або у випадку пошкодження – ці випадки розглядаються індивідуально. Повернення коштів відбувається протягом 7 банківських днів, залежно від способу оплати. Заявки на повернення приймаються за контактами, що вказані на сторінці “Контакти“.